Welcome to Perfect Soldiers Clan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inArek chce do klanu :D [TRIAL] Iiconminiindexp

 

 Arek chce do klanu :D [TRIAL]

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Go??
Guest
Anonymous



Arek chce do klanu :D [TRIAL] Empty
PostSubject: Arek chce do klanu :D [TRIAL]   Arek chce do klanu :D [TRIAL] Icon_minitimeSun May 02, 2010 11:37 pm

Nick :Arek

Prawdziwe imie :Arek

Skąd / From :Syców

Wiek / Age :14

Ile gram w CoD :3 miechy , lecz wcześniej trochę grałem w kafejce internetowej

Czemu chce dolaczyc? / :poprostu szukam klanu

Poprzednie klany :ScW i RiP

Guid /pb_guid w konsoli w grze i 8 ostatnich liter cyfer :c6076ab4

Teamspeak 3/Mikrofon :TS2 mam a 3 mogę pobrać ale z mikrofonem mam problem ale już prawie zrobiony

Xfire :arek2721
Back to top Go down
Alien
Admin
Alien


Liczba postów : 171
Join date : 2010-02-23
Age : 26
Skąd : Białystok

Arek chce do klanu :D [TRIAL] Empty
PostSubject: Re: Arek chce do klanu :D [TRIAL]   Arek chce do klanu :D [TRIAL] Icon_minitimeMon May 03, 2010 12:43 am

pomysle narazie sie wstrzymuje zobaczymy jak grasz
Back to top Go down
https://perfectsoldiersclan.darkbb.com
Xaber




Liczba postów : 29
Join date : 2010-03-01

Arek chce do klanu :D [TRIAL] Empty
PostSubject: Re: Arek chce do klanu :D [TRIAL]   Arek chce do klanu :D [TRIAL] Icon_minitimeMon May 03, 2010 8:55 am

Niestety ja jestem na NIE gdyż masz za mały staż w CoD i oglólnie widzałem kilka razy jak grasz i jak dla mnie za słabo
Back to top Go down
Reaver
Admin
Reaver


Liczba postów : 102
Join date : 2010-02-23
Age : 25
Skąd : Białystok

Arek chce do klanu :D [TRIAL] Empty
PostSubject: Re: Arek chce do klanu :D [TRIAL]   Arek chce do klanu :D [TRIAL] Icon_minitimeMon May 03, 2010 10:03 am

Hmmmm ELO LUDZIE Nie było mnie przez 2 dni... i tyle się pozmieniało. RIP już nie ma. Wolf i Matles u nas. Arek słuchaj bym się zgodził z Grafitem. Grasz troche za słabo ale wezme Cię na jakieś FW i jak zagrasz słabo /denied dobrze /trial. Pozdro od Reavera
Back to top Go down
http://www.perfectsoldiersclan.darkbb.com
grafite

grafite


Liczba postów : 44
Join date : 2010-02-26

Arek chce do klanu :D [TRIAL] Empty
PostSubject: Re: Arek chce do klanu :D [TRIAL]   Arek chce do klanu :D [TRIAL] Icon_minitimeMon May 03, 2010 11:15 am

fajne imie ale ja na NIE

Arek chce do klanu :D [TRIAL] Sregenwidzi
Back to top Go down
Go??
Guest
Anonymous



Arek chce do klanu :D [TRIAL] Empty
PostSubject: Re: Arek chce do klanu :D [TRIAL]   Arek chce do klanu :D [TRIAL] Icon_minitimeMon May 03, 2010 2:32 pm

Ja dałbym mu szanse ! On gra chociaż na codzie ... ja jestem na TAK ! Pamiętam co się nie tyczy WOLFA że mnie nie wyzywał :PP Ale z wolfem i sala juz wporządku ;PP

JEDNA PROŚBA ! KATER MA WYPIERDALAĆ WRAZIE ZŁOZENIA PODANIA !!!
Back to top Go down
Go??
Guest
Anonymous



Arek chce do klanu :D [TRIAL] Empty
PostSubject: Re: Arek chce do klanu :D [TRIAL]   Arek chce do klanu :D [TRIAL] Icon_minitimeMon May 03, 2010 5:44 pm

Tak Voldrades Very Happy już w porządku Very Happy Ciśnienie miałem wysokie, i tak pewnie to było...
Chłopaki, ja sądzę (nie tylko dlatego e jest moim kolegą czy też sąsiadem z bloku) że powinniście się zgodzić. Gra w Cod codziennie.
Pozwólcie mu się uczyć, a gdzie najwięcej się nauczy jak nie na fw? jak nie w klanie? Po za klanem skill nie będzie tak rósł Wink
Back to top Go down
Xaber




Liczba postów : 29
Join date : 2010-03-01

Arek chce do klanu :D [TRIAL] Empty
PostSubject: Re: Arek chce do klanu :D [TRIAL]   Arek chce do klanu :D [TRIAL] Icon_minitimeMon May 03, 2010 5:49 pm

To że gra codziennie to nie za dużo znaczy . Bardziej chodzi o to jak gra i jakie postępy ogólnie robi w grze i na tym ja się skupiwam w ocenianiu potencjalnych ludzi do klanu
Back to top Go down
Go??
Guest
Anonymous



Arek chce do klanu :D [TRIAL] Empty
PostSubject: Re: Arek chce do klanu :D [TRIAL]   Arek chce do klanu :D [TRIAL] Icon_minitimeMon May 03, 2010 5:54 pm

Pamiętajmy że gra to nie wszystko, liczy się także atmosfera w klanie Wink Wiadomo, każdy by chciał mieć jak najlepszy klan ale to nie jest takie łatwe. Gra jest grą ale jest także życie i relacje między ludźmi w tym tzn "klanie"
Back to top Go down
Alien
Admin
Alien


Liczba postów : 171
Join date : 2010-02-23
Age : 26
Skąd : Białystok

Arek chce do klanu :D [TRIAL] Empty
PostSubject: Re: Arek chce do klanu :D [TRIAL]   Arek chce do klanu :D [TRIAL] Icon_minitimeMon May 03, 2010 6:58 pm

pomyslimy ustalimy trening albo piatek albo sobote to niech nasz Arek przyjdzie ;p
Back to top Go down
https://perfectsoldiersclan.darkbb.com
Go??
Guest
Anonymous



Arek chce do klanu :D [TRIAL] Empty
PostSubject: Re: Arek chce do klanu :D [TRIAL]   Arek chce do klanu :D [TRIAL] Icon_minitimeMon May 03, 2010 8:16 pm

Michał kurwa ! Dostałeś admina to bądż adminem a nie pierdolisz kto ci sie podoba kto nie ! sam nie grasz jak proo i sam grales jak arek ! Zastanów się czasem nad tym co piszesz i potem napisz ! I popraw ruski w szkole bo cie w 20 skopie ;PP

Przepraszam za wulgaryzmy ale do niego tak trzeba xDDD
Back to top Go down
Xaber




Liczba postów : 29
Join date : 2010-03-01

Arek chce do klanu :D [TRIAL] Empty
PostSubject: Re: Arek chce do klanu :D [TRIAL]   Arek chce do klanu :D [TRIAL] Icon_minitimeMon May 03, 2010 10:00 pm

Volt proszę przymknij się bo sam też zajebisty nie jesteś i nie mów mi co mam robić !!!! Może i kiedyś tak grałem ale ty sam lepszy na 100 % nie byłeś

Edit: Jeszcze jedno Ja sie dobrze zastanawiam nad powiedzeniem że jestem na TaK w przeciwieństwie do ciebie
Dla ciebie to każdy mógł by być w klanie i wgl jebiesz to wszystko bo prawie wgl nie grasz i żadko cie widze i nie chodzi mi tu o gre tylko o xF. Jak dla mnie to mógłbyś się chociaż czasami pokazywać już nie mówiąc o treningach na których ani razu jeszcze cię nie widziałem
Back to top Go down
Go??
Guest
Anonymous



Arek chce do klanu :D [TRIAL] Empty
PostSubject: Re: Arek chce do klanu :D [TRIAL]   Arek chce do klanu :D [TRIAL] Icon_minitimeTue May 04, 2010 6:38 am

Michale mój drogi ! Popraw ortografię ! A Cod to nie wszystko co mnie interesuje ;PP Ja wychodzę z domu , nie ja nie wracam prawie do domu ale jeżeli interesuje Cię kto jest lepszy możemy rozegrać mecz 1v1 i będzie git ! a specjalnie dla Ciebie włącze xfire i przyjdę na trening !
Back to top Go down
Go??
Guest
Anonymous



Arek chce do klanu :D [TRIAL] Empty
PostSubject: Re: Arek chce do klanu :D [TRIAL]   Arek chce do klanu :D [TRIAL] Icon_minitimeTue May 04, 2010 8:37 pm

Na początku chciałbym podziękować wszystkim którzy sie za mną wstawili. Napewno sie postaram sie zagrać jak najlepiej i pokazać wszystkim na co mnie stać. Z wielkim oczekiwaniem czekam na grę z wami Very Happy
Back to top Go down
Alien
Admin
Alien


Liczba postów : 171
Join date : 2010-02-23
Age : 26
Skąd : Białystok

Arek chce do klanu :D [TRIAL] Empty
PostSubject: Re: Arek chce do klanu :D [TRIAL]   Arek chce do klanu :D [TRIAL] Icon_minitimeTue May 04, 2010 8:38 pm

Piatek godzina 20.00 Razz
Back to top Go down
https://perfectsoldiersclan.darkbb.com
Go??
Guest
Anonymous



Arek chce do klanu :D [TRIAL] Empty
PostSubject: Re: Arek chce do klanu :D [TRIAL]   Arek chce do klanu :D [TRIAL] Icon_minitimeTue May 04, 2010 8:39 pm

Napewno będę.
Back to top Go down
Sponsored content





Arek chce do klanu :D [TRIAL] Empty
PostSubject: Re: Arek chce do klanu :D [TRIAL]   Arek chce do klanu :D [TRIAL] Icon_minitime

Back to top Go down
 
Arek chce do klanu :D [TRIAL]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sala2 Welcome [TRIAL]
» cubson apply [TRIAL]
» MatlesS podanie [TRIAL]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Welcome to Perfect Soldiers Clan Site :: ~Perf3cT-SoldierS`Team :: Recruitment - ON 11/15-
Jump to: