Welcome to Perfect Soldiers Clan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inPodanie_JumpeR [DECLINED] Iiconminiindexp

 

 Podanie_JumpeR [DECLINED]

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Go??
Guest
Anonymous



Podanie_JumpeR [DECLINED] Empty
PostSubject: Podanie_JumpeR [DECLINED]   Podanie_JumpeR [DECLINED] Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 2:27 pm

Nick:JumpeR
Imię:Paweł.
Skąd: B-stok.
Czemu chce dołaczyć : kumple , klan jest zajebisty , są w nim zajebisci ludzie , lubie grać w CoD 1.
XFire:JumpeR
Wiek:13
Myśle ze dobrze gram w Coda , nie gram zbyt długo ale jak sie troche jeszcze podlucze to bedzie spoko Smile
Back to top Go down
Go??
Guest
Anonymous



Podanie_JumpeR [DECLINED] Empty
PostSubject: Re: Podanie_JumpeR [DECLINED]   Podanie_JumpeR [DECLINED] Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 4:46 pm

jumper jumper =] nie przypominam sobie ale skoro znajomi w klanie to mogę dać 1/2 na TAk Razz
Back to top Go down
grafite

grafite


Liczba postów : 44
Join date : 2010-02-26

Podanie_JumpeR [DECLINED] Empty
PostSubject: Re: Podanie_JumpeR [DECLINED]   Podanie_JumpeR [DECLINED] Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 6:28 pm

/declined hujowa gra na sparze
Back to top Go down
Go??
Guest
Anonymous



Podanie_JumpeR [DECLINED] Empty
PostSubject: Re: Podanie_JumpeR [DECLINED]   Podanie_JumpeR [DECLINED] Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 9:55 pm

dobra ja jestem na tak kilaka razy widzialem jak gral i szlo mu nawet dobrze Twisted Evil
Back to top Go down
Alien
Admin
Alien


Liczba postów : 171
Join date : 2010-02-23
Age : 26
Skąd : Białystok

Podanie_JumpeR [DECLINED] Empty
PostSubject: Re: Podanie_JumpeR [DECLINED]   Podanie_JumpeR [DECLINED] Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 9:58 pm

heh wiem ze wygrales z belferem...
dam Ci tydzien na poduczenie sie grania, pozniej dam Cie jeszcze na jedna probe
muszisz wygrac ze spymenem- wygrasz jestes w trial
Back to top Go down
https://perfectsoldiersclan.darkbb.com
grafite

grafite


Liczba postów : 44
Join date : 2010-02-26

Podanie_JumpeR [DECLINED] Empty
PostSubject: Re: Podanie_JumpeR [DECLINED]   Podanie_JumpeR [DECLINED] Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 11:37 pm

co to kurwa jest?On ma na sparze dobrze grac a nie z spymenem
Back to top Go down
Go??
Guest
Anonymous



Podanie_JumpeR [DECLINED] Empty
PostSubject: Re: Podanie_JumpeR [DECLINED]   Podanie_JumpeR [DECLINED] Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 9:42 am

Ja przy nim to jestem Pro i jeżeli ja mogę wyrazić swoje zdanie to jestem na NIE z grafitem widzieliśmy jak grał :/
Back to top Go down
Alien
Admin
Alien


Liczba postów : 171
Join date : 2010-02-23
Age : 26
Skąd : Białystok

Podanie_JumpeR [DECLINED] Empty
PostSubject: Re: Podanie_JumpeR [DECLINED]   Podanie_JumpeR [DECLINED] Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 10:50 am

sry ale wroc jak sie troche podskillujesz /declined
Back to top Go down
https://perfectsoldiersclan.darkbb.com
Go??
Guest
Anonymous



Podanie_JumpeR [DECLINED] Empty
PostSubject: Re: Podanie_JumpeR [DECLINED]   Podanie_JumpeR [DECLINED] Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 1:02 pm

Też na nie jest lowkiem doskonałym ! Daj odrzucone podanie i tyle !
Back to top Go down
Reaver
Admin
Reaver


Liczba postów : 102
Join date : 2010-02-23
Age : 25
Skąd : Białystok

Podanie_JumpeR [DECLINED] Empty
PostSubject: Re: Podanie_JumpeR [DECLINED]   Podanie_JumpeR [DECLINED] Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 2:13 pm

zly xfire podal. Nie podal GUID'a i nie wiem gra za slabo narazie ale dostanie 2 szanse jak pokona spymena.

P.S. Jumper to nie byla moja decyzja ze dostales Declined wiec zamknij ryja. Decyzje podja Alien slepy jestes nie moja wina popatrz 2 posty wyzej to moze cos uda Ci sie zobaczyc.

P.P.S Wypindaj kurwa i nie wyrazaj sie do mnie jak chcesz ta 2 szanse dostac wogule.
Back to top Go down
http://www.perfectsoldiersclan.darkbb.com
Sponsored content





Podanie_JumpeR [DECLINED] Empty
PostSubject: Re: Podanie_JumpeR [DECLINED]   Podanie_JumpeR [DECLINED] Icon_minitime

Back to top Go down
 
Podanie_JumpeR [DECLINED]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Vesta [declined]
» UseR podanie [DECLINED]
» Belfer - podanie [DECLINED]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Welcome to Perfect Soldiers Clan Site :: ~Perf3cT-SoldierS`Team :: Recruitment - ON 11/15-
Jump to: