Welcome to Perfect Soldiers Clan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog invitam. co u was :) Iiconminiindexp

 

 vitam. co u was :)

Go down 
4 posters
AuthorMessage
laserbeam




Liczba postów : 5
Join date : 2010-06-19

vitam. co u was :) Empty
PostSubject: vitam. co u was :)   vitam. co u was :) Icon_minitimeSat Jun 19, 2010 8:23 pm

elo. skad ty wziales moj mail Alien? przypomnialo Ci sie nagle?
Back to top Go down
Alien
Admin
Alien


Liczba postów : 171
Join date : 2010-02-23
Age : 26
Skąd : Białystok

vitam. co u was :) Empty
PostSubject: Re: vitam. co u was :)   vitam. co u was :) Icon_minitimeSat Jun 19, 2010 8:28 pm

Chryste lock xD
Jednak jestes jeaaaaaahhh xD
Wroc do PS

mail mam ze starej strony ps'u
troche sie pozmienialo ale mamy starych ludzi volta reava ich powinienes pamietac Razz
no i moze jagi ci sie kojarzy
Back to top Go down
https://perfectsoldiersclan.darkbb.com
Reaver
Admin
Reaver


Liczba postów : 102
Join date : 2010-02-23
Age : 25
Skąd : Białystok

vitam. co u was :) Empty
PostSubject: Re: vitam. co u was :)   vitam. co u was :) Icon_minitimeWed Jun 23, 2010 10:24 am

Lock kur** udupie chyba co się nic nie odzywałeś Very Happy
Back to top Go down
http://www.perfectsoldiersclan.darkbb.com
laserbeam




Liczba postów : 5
Join date : 2010-06-19

vitam. co u was :) Empty
PostSubject: Re: vitam. co u was :)   vitam. co u was :) Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 9:11 pm

Tak wyszlo.. Gracie jeszcze wogole?
Back to top Go down
Alien
Admin
Alien


Liczba postów : 171
Join date : 2010-02-23
Age : 26
Skąd : Białystok

vitam. co u was :) Empty
PostSubject: Re: vitam. co u was :)   vitam. co u was :) Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 9:24 pm

no pewnie ^^ Scrims / clan wars
bylo od chuja przerw ale tera jakos dychamy ^^
Back to top Go down
https://perfectsoldiersclan.darkbb.com
laserbeam




Liczba postów : 5
Join date : 2010-06-19

vitam. co u was :) Empty
PostSubject: Re: vitam. co u was :)   vitam. co u was :) Icon_minitimeSat Jul 03, 2010 9:37 am

Ja ostatnio gralem jakos 2 tyg temu.. Po prostu CoD mi sie popsul. Gram najczesciej na nicku "Kurczak", "Kura" i takie podobne glupie nicki Wink serwer to Allin1Hosting na 64 osoby bodajze. Jak naprawie CoDa to wbijam tam od razu. Moze dzisiaj nawet Very Happy
Back to top Go down
Voltrades




Liczba postów : 13
Join date : 2010-06-21

vitam. co u was :) Empty
PostSubject: Re: vitam. co u was :)   vitam. co u was :) Icon_minitimeSat Jul 03, 2010 11:35 am

Widzę mały problem , gracze typu bombel chodzą w codzie pod nickiem HateLove ! Wolałbym zobaczyć teamt :ODCHODZĘ:
Back to top Go down
Alien
Admin
Alien


Liczba postów : 171
Join date : 2010-02-23
Age : 26
Skąd : Białystok

vitam. co u was :) Empty
PostSubject: Re: vitam. co u was :)   vitam. co u was :) Icon_minitimeSat Jul 03, 2010 6:04 pm

wiem Volt mowil mi o tym a nie nawidze takich typow jak on myslalem ze bedzie troche bardziej lojalny... np. wezmy Feniksa gra od niego 5 razy lepiej byl w lepszych klanach i nie odchodzi od nas... trzeba brac graczy bardziej doswiadczonych z CoD'em dlatego mamy malo osob w klanie... Chyba nie chcecie zebym bral noobkow i bylo by nas tu 20... Trzeba szukac graczy lojalnych , najlepiej z uo bo na 1.4 teraz kazdy polak gra ze slabym doswiadczeniem.
Rozumiem to ze czasem mozna sie ostro wkurwic bo nie ma z kim grac fw ale po co mam brac jakichs zebrakow i przegrywac kazdy spar.
Ale pomyslmy tez nad sprawa intrernational clan jesli nie wypelnimy teamu do 15stki bedzie trzeba szukac innych graczy z poza Polski. Narazie pochodze po uo i zobacze czy ktos jest chetny.
Back to top Go down
https://perfectsoldiersclan.darkbb.com
Voltrades




Liczba postów : 13
Join date : 2010-06-21

vitam. co u was :) Empty
PostSubject: Re: vitam. co u was :)   vitam. co u was :) Icon_minitimeSun Jul 04, 2010 12:16 pm

Przeinstaluje coda i z każdej wersji od 1.1 do 1.5 popytam !
Back to top Go down
laserbeam




Liczba postów : 5
Join date : 2010-06-19

vitam. co u was :) Empty
PostSubject: Re: vitam. co u was :)   vitam. co u was :) Icon_minitimeMon Jul 05, 2010 12:08 pm

Biednemu zawsze chuj w dupe. Plyty zepsute. Jak pozycze to wbijam na 1.4.
Back to top Go down
Alien
Admin
Alien


Liczba postów : 171
Join date : 2010-02-23
Age : 26
Skąd : Białystok

vitam. co u was :) Empty
PostSubject: Re: vitam. co u was :)   vitam. co u was :) Icon_minitimeMon Jul 05, 2010 4:36 pm

Naprawiaj szybko i zainstaluj sobie wreszcie te xfire.... Razz jak pamietam to kiedys miales login : pslock ;p
Back to top Go down
https://perfectsoldiersclan.darkbb.com
laserbeam




Liczba postów : 5
Join date : 2010-06-19

vitam. co u was :) Empty
PostSubject: Re: vitam. co u was :)   vitam. co u was :) Icon_minitimeThu Jul 22, 2010 9:54 pm

Juz amm i dziala Smile Jak cos to bede mial nick Lock, gram na Allin1hosting, duzy serw. Przewaznie z rana tak 6.00-12.00

Jakby co to moge kumpla sprobowac sprowadzic. Znany osobiscie, zeby nie bylo. I gra dobrze Wink

jak cos to probuje postawic jakis serw, prawdapodobnie bedzie mial nazwe zwiazana z PS i dostepny bedzie raczej codziennie od rana do poludnia gdzies tak.

U mnie wszystko dograne itd. Moge bez problemu grac. Jeszcze by sie przydala naprawa mojej rangi (skladu) Wink
Back to top Go down
Sponsored content





vitam. co u was :) Empty
PostSubject: Re: vitam. co u was :)   vitam. co u was :) Icon_minitime

Back to top Go down
 
vitam. co u was :)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Welcome to Perfect Soldiers Clan Site :: ~Perf3cT-SoldierS`Team :: PS | Team-
Jump to: